Balkan Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

No.6 - Hajde (tekst)

Go down

No.6 - Hajde (tekst) Empty No.6 - Hajde (tekst)

Post by Admin Mon Apr 26, 2010 7:18 pm

No.6 - Hajde [Gladan ko pseto 2006]

Predgovor : imao sam nesretju da se rodim,u radnickoj porodici,ujedinjenoj sa svojim mestom,odnosno,imao sam sretju da ua ranoj mladosti upoznam reci : zeleti,sanjati i putovati ka cilju

I strofa :
osakatjen,skratjen po dzepu,jer po rodjenju nisam imao sretjnu zvezdu za novcanu toplinu
hej buraz,nemam kola buraz,ne mogu da se dicim fizickoj spremnosti,al ako treba nema frke!
tu sam na crti,tu sam na ulici,tu sam gde plocnici furaju iskrenu spiku,|pruzi postovanje!|-2x
posovanje za stovanje,jer bitje iz srca,bitje iskreno,direktno u oci
koga boli istina zna se kakav je,ne zasluzuje komentar,a zamislite jacinu kvalitetne recenice
zato spravice spajajau uzice sa bilo kojim mestom,koje ima dostojanstvo u zalog
pozdrav za sve gradove i ulice,za sve prave igrace i ribice,sirom srbije koji znaju da pajdom ne izlazi iz depresije
buraze,odvratno je mnogima,ali sada mogutjnosti pokazuju napredak,za rast ove nove generacije
izgubljenih klinaca!-kojima je ponuda bar malo vetjeg standarda,a ne kao nama nekadaa
kada je svakodnevnica bila sklopljena od sto jacek ugriza,od namestenog pogleda preko ramena buraze,ej!

ref : setite se prosle godine...HAJDE!
i onih prinje kako nam bilo je
setite se prosle godine...HAAJDEE!
a pogledajte sada kako je !-[x2]

II strofa :
da li se menja svet ? ili se menjaju ljudi shodno vremenu i prostoru sto ga kao homosapiensa okruzuje
da li evolucija covecanstva napreduje,za razliku od zivotinjske koja je jos malo pa bliza od dozvoljene-ej bre!
zar su razlike toliko ne primetne da svima sve jedno je kako bitje sutra nasoj deci
sto vise licice na mutante nego na ljude,a samo zbog nase filozofije,nase nazovi 'fobije'
izokrenuti realno za klonirane kopije,ej sta vam je ?! buraz,covek se rodi da bi umro
poenta flore i faune,ove planete,nepisanog kodexa medju wrstama buraze,bre,ej!
podsetim se po nekada,kako sedim i cekam,boljem sutra za proslo se stekam,jer nekad bilo je drugacije
zategnutije,do jaja napeto,iza coska svakog cekale su batine,iz cista mira!

ref : setite se prosle godine...HAJDE!
i onih prinje kako nam bilo je
setite se prosle godine...HAAJDEE!
a pogledajte sada kako je !-[x2]

svi prozivaju,price i pricice,a najgore sto ne znas kome smes,a kome ne smes da verujes,[nikako]
svi zinu u programse bajke i basnice,za prasitje i crvenkapice,za imagenarne likove
slusajuci sopstvenu celjust,sa njivoom intaligencije ravnijim nego cep od jebene kokakole
bez preterivanjaa,a za politicare vredne respektovanja poruka,jebeno bez opustanja!

Pogovor : cupajte ovu srbiju ljudi iz govana,bre,hapsite dripce koji otimaju od naroda,nisu idioti zasluzili ni da hodaju ovom svetom zemljom srbijom,jer nemaju ponosa,picke bez komplexa,ej bre!

ref : setite se prosle godine...HAJDE!
i onih prinje kako nam bilo je
setite se prosle godine...HAAJDEE!
a pogledajte sada kako je !-[x2]

http://www.balkanrap.ning.com

Admin
Admin

Posts : 440
Join date : 2010-02-06

https://balkanrap.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum